603 542 296

Po - Pá:   8:00 - 20:00 hod.
So - Ne: 14:00 - 20:00 hod

nebo nám napište

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 1. Veškeré objednávky které jsou odeslány jsou závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.
 2. Prosíme zákazníky, aby uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře.

 
Dopravu našeho zboží zajišťujeme po celé ČR pomocí specializované přepravní služby.
Při převzetí zboží zákazníkem je nutné zásilku překontrolovat a pokud je na ní známka jakéhokoliv poškození, je příjemce zboží povinen toto uvést do přepravního listu který mu bude předložen k podpisu, případně zboží vůbec nepřevezme.

Záruční doba

Záruční doba je dle obchodního zákoníku 24 měsíců.
 
Nárok na uplatnění záruky se nevztahuje na:

 1. Výrobek je poškozen neodbornou manipulací.
 2. Výrobek je poškozen nadměrným zatěžováním.
   

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 1. Kupující tímto prohlašuje, že vyplněním a potvrzením kontaktního formuláře souhlasí, ve smyslu §5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., se zpracováním všech svých osobních údajů poskytnutých prodávajícímu.
 2. Práva kupujícího ve vztahu k ochraně jím poskytnutých osobních údajů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Kontaktujte nás (nonstop tel. linka 603 542 296)Partneři

Proč zvolit euroregály
 • Jedinečné materiály s neomezenou životností Pokud nedojde k poškození, neztrácejí naše regály nikdy své užitné vlastnosti. Vynikají nízkou hmotností vzhledem k váze, kterou unesou. Další výhodou je trvalá povrchová úprava.
 • Možnost vyrobit regály, vitríny a další vybavení prodejen a skladů na míru. Nabízíme velkou variabilitu rozměrů, u regálů libovolný počet polic a možnost rozšiřovat stávající sestavy, doplňovat další pole nebo regálová patra. U obchodních regálů je výhodou libovolná barva i odstín podle přání zákazníka.
 • Jednoduchá montáž a údržba
 • Rychlé dodací lhůty
 • Množstevní slevy při větších zakázkách
Jak objednat zboží

Objednávku zboží můžete učinit pomocí emailu info@euro-regaly.cz, telefonního čísla 603 542296 nebo prostřednictvím formulářů na webu