603 542 296

Po - Pá:   8:00 - 20:00 hod.
So - Ne: 14:00 - 20:00 hod

nebo nám napište

Obslužná vitrína pro menší prodejny

22.07. 2010

Euro-regaly.cz pro vás připravili nový typ chladící vitríny ze sortimentu EURO regálů, určené především pro menší prodejny. Tyto regály jsou vhodné pro uchování a prezentaci potravin, všechny typy mají moderní oblé sklo. Je možno spojovat je do delších sestav nebo napojovat na rohové segmenty.

Obslužná vitrína má klasický rozsah teploty, tedy od +1 do +10°C.

Pohání ji agregát DANFOSS, s chladivem R507. Chlazený úložný prostor je samozřejmostí, jakož i digitální termostat s automatickým odtáváním. Vana je vypěněna polyuretanem. Pracovní plocha je nerezová, oblé sklo v hliníkové liště, nerezová je i výstavní plocha.

Osvětlení je zajištěno speciální zářivkou OSRAM.

Další informace naleznete v sekci obslužné vitríny nebo nás můžete přímo kontaktovat.

Partneři

Proč zvolit euroregály
  • Jedinečné materiály s neomezenou životností Pokud nedojde k poškození, neztrácejí naše regály nikdy své užitné vlastnosti. Vynikají nízkou hmotností vzhledem k váze, kterou unesou. Další výhodou je trvalá povrchová úprava.
  • Možnost vyrobit regály, vitríny a další vybavení prodejen a skladů na míru. Nabízíme velkou variabilitu rozměrů, u regálů libovolný počet polic a možnost rozšiřovat stávající sestavy, doplňovat další pole nebo regálová patra. U obchodních regálů je výhodou libovolná barva i odstín podle přání zákazníka.
  • Jednoduchá montáž a údržba
  • Rychlé dodací lhůty
  • Množstevní slevy při větších zakázkách
Jak objednat zboží

Objednávku zboží můžete učinit pomocí emailu info@euro-regaly.cz, telefonního čísla 603 542296 nebo prostřednictvím formulářů na webu