603 542 296

Po - Pá:   8:00 - 20:00 hod.
So - Ne: 14:00 - 20:00 hod

nebo nám napište

Konzolové regály

16.07. 2013

Materiál je možné zakládat buď jednotlivě - v nižších výškách ručně - nebo rovnou ve svazcích za pomoci techniky - vysokozdvižných vozíků nebo jeřábů.

Tento typ moderních konzolových regálů je založen na systému stavebnice - může tak pružně reagovat na individuální poptávku po nosnosti a rozměrech. Nespornou výhodou je možnost přenastavit výšku ramen v případě nutnosti nebo doplnit police dle konkrétních požadavků.

Nosnost jednotlivých polic je do 1 500 kg, sloupce unesou až 20 000 kg nákladu.

Regály jsou zhotoveny z kvalitního pozinku. Technické parametry najdete v sekci konzolové regály.

K dispozici je pět hloubek regálů, čtyři různé délky a tři výšky. Maximum je 5 pater. Pro kalkulaci ceny nás kdykoli kontaktujte na lince 603 542 296 nebo info@euro-regaly.cz.

Partneři

Proč zvolit euroregály
  • Jedinečné materiály s neomezenou životností Pokud nedojde k poškození, neztrácejí naše regály nikdy své užitné vlastnosti. Vynikají nízkou hmotností vzhledem k váze, kterou unesou. Další výhodou je trvalá povrchová úprava.
  • Možnost vyrobit regály, vitríny a další vybavení prodejen a skladů na míru. Nabízíme velkou variabilitu rozměrů, u regálů libovolný počet polic a možnost rozšiřovat stávající sestavy, doplňovat další pole nebo regálová patra. U obchodních regálů je výhodou libovolná barva i odstín podle přání zákazníka.
  • Jednoduchá montáž a údržba
  • Rychlé dodací lhůty
  • Množstevní slevy při větších zakázkách
Jak objednat zboží

Objednávku zboží můžete učinit pomocí emailu info@euro-regaly.cz, telefonního čísla 603 542296 nebo prostřednictvím formulářů na webu