Regálové systémy – fotogalerie a reference

EURO REGÁLY, to jsou regálové systémy vysoce stabilní konstrukce s velkou škálou předností.

Největšími přednostmi regálových systémů jsou bezšroubové konstrukce, tedy velice snadná montáž, bez nutnosti kotvení. Jednotlivé police všech skladových regálových systémů jsou přestavitelné po 3 centimetrech, montáž a demontáž trvá jen několik sekund. Další předností jsouvysoké nosnosti regálů, tedy vysoká stabilita celých sestav, které lze rozmístit libovolně do prostoru nebo postavit ke zdi.

Regálové systémy z řady euroregálů jsou určené pro mnohostranné využití, především pro vybavení skladů a různé skladovací potřeby, dále pro vybavení archivů, na šanony, krabice a přepravky. Kovové regálové systémy jsou vhodné i do specilizovaných obchodů, vybavili jsme již stovky prodejen různého sortimentu, především autodoplňky, různé domácí potřeby, vodoinstalačních materiály, ale i barvy-laky, drogerie a další typy malo i velkoobchodů.

Naše služby již využili tito naši partneři. Přikládáme fotografie z realizovaných montáží regálových systémů a odkazy na naše partnery.

Mezi naše zákazníky dále patří:Partneři

Proč zvolit euroregály
  • Jedinečné materiály s neomezenou životností Pokud nedojde k poškození, neztrácejí naše regály nikdy své užitné vlastnosti. Vynikají nízkou hmotností vzhledem k váze, kterou unesou. Další výhodou je trvalá povrchová úprava.
  • Možnost vyrobit regály, vitríny a další vybavení prodejen a skladů na míru. Nabízíme velkou variabilitu rozměrů, u regálů libovolný počet polic a možnost rozšiřovat stávající sestavy, doplňovat další pole nebo regálová patra. U obchodních regálů je výhodou libovolná barva i odstín podle přání zákazníka.
  • Jednoduchá montáž a údržba
  • Rychlé dodací lhůty
  • Množstevní slevy při větších zakázkách
Jak objednat zboží

Objednávku zboží můžete učinit pomocí emailu info@euro-regaly.cz, telefonního čísla 603 542296 nebo prostřednictvím formulářů na webu